Oferta dla seniorów

Wygląd zewnętrzny

 

Autoprezentacja jest jednym z podstawowych elementów przedstawienia swojej sylwetki. Stąd dobrze, gdy mamy opanowaną tę umiejętność, ponieważ możemy ją wykorzystać w najmniej spodziewanych momentach.

W trakcie teoretycznego szkolenia, zostaną przedstawione fakty
i ciekawostki, dotyczące postrzegania nas przez inne osoby.

Podczas warsztatów, będzie okazja do praktycznego nauczenia się bezstresowych wystąpień i podzielenia się swoimi umiejętnościami!

Dodatkowo podczas szkolenia, zostanie poruszony temat klasycznego 
i odpowiedniego doboru elementów garderoby, tak aby ubrania zawsze do siebie pasowały, a kolory i wzory materiałów tworzyły eleganckie kreacje.

Flagowe ćwiczenie pamięci


Poszerzanie swojej wiedzy i trening pamięci jest kluczowym czynnikiem do niwelowania barier przychodzących wraz z wiekiem.

Nauka flag może stać się nie tylko czystą przyjemnością, lecz również praktycznym doświadczeniem, z którym będziemy mogli podzielić się w towarzystwie znajomych lub najbliższych.

Ciekawostki zawarte w każdej z historii flag, pomogą zapamiętać je na długi czas!

Każde zajęcia zawierają również część warsztatową, w której to uczestnicy mają okazję do wykazania się swoimi zdolnościami manualnymi i plastycznymi.

Oszczędności i inwestycje

Kwestia finansów to wciąż temat tabu dla wielu Polaków. 
Rozmowy o pieniądzach w naszym kraju nie są tak popularne
w porównaniu choćby do mieszkańców Stanów Zjednoczonych,
którzy lubią porozmawiać o swoim majątku czy inwestycjach.

Niniejsze szkolenie ma być przestrogą przed niezaufanymi ofertami inwestycyjnymi, prezentacją niezależnych źródeł odkładania swoich zaoszczędzonych środków oraz praktycznym pokazaniem jak można zaplanować swoje finanse tak, aby na koniec miesiąca pojawiały się jeszcze oszczędności – nawet przy niskich dochodach.